BEDŘICH LUDVÍK - PÍSNIČKÁŘ

V Balbínově poetické hospůdce - březen 2001
PODMÍNKY VYSTOUPENÍ:
Zájem o vystoupení ohláste, prosím, alespoň tři dny předem na tato kontaktní místa:
Mobil: 775300096
Mail1: bedrich.ludvik@czech-tv.cz
Mail2: bedrich@ludviku.cz
Fax: 26113 7189PROPAGAČNÍ TEXT:

ROZHLÉDNI SE, ČLOVĚČE / STROMY SE NA NÁS DÍVAJÍ
Bedřich Ludvík je zaměstnán jako dramaturg hrané tvorby v České televizi, čili má na starosti vyhledávání látek pro původní televizní filmy, které běží vždy v neděli ve 20,00 na ČT 1.
O víkendech napsal a o dovolených natočil tři velké cykly vzdělávacích dokumentů s průvodcem Luďkem Munzarem. První byl o našich rozhlednách, ROZHLÉDNI SE, ČLOVĚČE, druhý o památných stromech, PAMĚŤ STROMŮ, a třetí o neznámých pramenech našich známých řek, ZPĚT K PRAMENŮM. Jako dlouholetý písničkář složil k těmto cyklům i jejich ústřední písně.
Bedřich Ludvík je také autorem knih. První mu vyšla povídková kniha POHÁDKY PRO OTCE A MATKY (Volvox globator), u druhé knihy, STROMY SE NA NÁS DÍVAJÍ (Fraus), byl spoluautorem. Třetí kniha, ZPĚT K PRAMENŮM (MF), je opět jeho autorským dílem včetně 180 fotografií. V roce 2005 byla kniha Zpět k pramenům 15 týdnů v první desítce nejprodávanějších naučných knih.
Ve svém pořadu ZPĚT K PRAMENŮM vám Bedřich Ludvík zazpívá své písně, seznámí vás s prací dramaturga hrané tvorby ČT, vzpomíná na natáčení svých cyklů a představí a přečte své knihy.

Vystoupení má stopáž 70 až 80 minut a je bez přestávky.Finanční podmínky:
Honorář za vystoupení 5000 Kč.
V případě charitativních a nadačních akcí jen cestovní náklady.


Technické podmínky:
Netřeba řešit - ozvučení mám své.Praha-Výstaviště, koncert pro KČT

s panem Munzarem při natáčení Rozhlédni se, člověče

písní Rozhlédni se, člověče otevírám rozhlednu nad Telčí